PREFABRİK KÜMES


PREFABRİK KÜMES

Prefabrik kümes kurulumunda ekibimiz kendini kanıtlamış ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine göre hizmet sunmaktayız. Standartlara uygun salma tavukçulukla organik yumurta üretimi yapmak isteyen müşterilerimize sağlamaktadır. Prefabrik kümes kurulumunda Türkiye'nin her bölgesine hizmet sunmaktayız.
Üretim sırasında, demir profil üzerine, saç, demir, pencereler, tavuk çıkışları ve pvc ısı yalıtımı ile monte edilmektedir. Çatı ve yan duvarların üzerine tamamı her iklim şartına uygun bir şekilde ve uzun ömürlü olarak üretilir. Prefabrik tavuk kümesi için suluklar, yemlik, yumurta follukları ve aydınlatma ve havalandırma sistemi de bulunmaktadır. Sizde prefabrik kümes kurulumu içinbizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Prefabrik Kümes

Prefabrik Kümes

PREFABRİK TAVUK KÜMES

Kümes için yapılacak alan kontrol edilir ve ölçülere göre müşterilerimize sunulur. 15 - 20 cm yükseliğinde taban beton yapılması gerekmektedir. Bu betonların üzerine prefabrik tavuk kümesi yapılmaktadır. Bu tavuk kümesleri en az 500 salma tavuk ve 60 mt2 olarak üretilmektedir. Değerli müşterilerimizin yumurta üretimi için kısa sürede teslimi gerçekleşir.
Organik yumurta üretimi için standart şartlara uygun kümes olması gerekmektedir. Kümeslerde beslenecek tavuk sayısına göre metre karesine 6 tavuk düşecek şekilde hesaplanmalıdır. Örnek olarak da 100 m2'lik alanda 600 yarka ve tavuk besleyebilirsiniz. Değerli müşterilerimizin kafasında proje ve planlama göre sizi bilgilendirerek, olması gerekenleri söyler ve prefabrik kümes için sizin fikirlerinizi de dinleyerek ilerleriz. Bu sayede yılların verdiği tecrübe ile ortaya gerçekten dayanıklı ve sizin isteklerinize uygun bir proje ortaya çıkarmaktayız.

Prefabrik Kümes kurulumu

PREFABRİK KÜMES KURULUMU

Özel sunumlarımız ve anlatımlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Prefabrik kümes kurulumu için sizlere tüm bilgi birikimimizi, donanımızı ve tecrübeli ekibimizin hünerlerini göstermekteyiz.
Titiz çalışmamız ile içinizi rahat ettirmek için değerli müşterimize tüm yapılacak işlemler ve faydaları aktarılır. Prefabrik kümes kurulumu için gerekli şartlar, uyarılar ve önemli unsurlar dikkate alınarak standartlara uygun bir şekilde kurulumu ve tasarımı yapılmaktadır.
Her zaman kaliteli hizmet anlayışı güderek hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ekimiz ile prefabrik kümes kurulumu tamamlanır. Ayrıca kafanıza takılan her sorununuzda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizde bize ulaşarak kümes kurulumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Prefabrik Kümes, Prefabrik Kümes Kurulumu, Prefabrik Kümes

Çalışmalarımızdan Bazıları

Prefabrik Kümesler