TAVUK KÜMESİ

Prefabrik Kümes

TAVUK KÜMESİ KUR

Tavuk kümesi kurulumunda kendini kanıtlamış profesyonel ekibimiz ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Standartlar doğrultusunda organik yumurta ve salma tavukçuluk üretimi yapmak isteyen siz değerli yatırımcılarımıza imkan sağlamaktadır. Tavuk kümes kurulumunda 7/24 Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.
Tavuk kümesi, hindi kümesi, kurulumu esnasında, demir profil, pencere, metal ve alüminyum saç, pvc kaplamalı ısı yalıtımı ve tavuk çıkış bölümleri yapılmaktadır. Kümeslerin duvarları ve çatı kısmı her türlü iklime karşı korunaklı ve uzun ömürlü bir şekilde yapılmaktadır. Bunun yanı sıra tavuk kümesi için gerekli olan yemlik, yumurta follukları, suluklar, havalandırma ve aydınlatma sistemleri de yer almaktadır. Siz de prefabrik tavuk kümes kurulumu hakkında bilgi edinmek ve aramızda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Kümes

TAVUK KÜMES

Yapılacak olan tavuk kümesi için uygun alanlar kontrol edilerek ölçüler sizlere sunulmaktadır. Azami olarak 15 - 20 cm boyutlarında taban beton atılması gerekmektedir. Atılan bu betonların üzerine tavuk kümesi inşaa edilmektedir. İnşaa edilen bu tavuk kümesleri minimum 60 mt2 çapında ve 500 salma tavuk genişliğinde olmaktadır. Siz değerli yatırımcılarımızın yumurta üretimi için en kısa sürede teslimatı gerçekleştirilmektedir.
Organik olarak yumurta üretimi yapabilmek için standart ve yasalara uygun bir prefabrik kümes olması gerekmektedir. Tavuk kümeslerinde beslenecek olan tavukların sayısına hitaben metre kare başına 6 tavuk düşecek şekilde göz önünde bulunmalıdır. Örnek verecek olursak da;100 m2'lik bir alanda yaklaış olarak 600 tavuk besleyebilirsiniz. Siz değerli yatırımcılarımızın istek ve dilekleri doğrultusunda, uygun olan tüm değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak en iyi şekilde tavuk kümes, hindi kümesi, ördek kümesi, kaz kümesi çalışmalarını ilerletmekteyiz. Bu bağlamda geçmiş tecrübelerimize dayanarak sizlere daha iyi bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız..

Prefabrik Kümes

KAZ KÜMESİ

Son teknolojiler ile yapılmakta olan kaz kümesi, siz değerli yumurta üreticilerimizin daha fazla verim alabilmeleri için profesyonel ekibimiz ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Hava şartlarına uygun bir şekilde hazırlanmakta olan prefabrik kümes çalışmalarımız, standartlara uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.Tavuk kümesi istediğiniz ebatlara uygun olarak hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Kaz kümesinin yanı sıra ördek kümesi gibi farklı türlerin bakım alanları da yaşamlarına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Günümüz kalite ve standartlarını göz önünde buılundurarak üretimlerimizi sürdürmkteyiz.

Çalışmalarımızdan Bazıları

Prefabrik Kümesler